050-3900080 / 077-7665228

נבחרת גיזמו

בעולם החומרי והתחרותי, עולם ההישגים והציונים בו אנחנו חיים, מצאנו לבני /ות נוער שאוהבים ומחוברים לעולם הסוסים את המקום לשהות , לבלות , לצמוח ולהתפתח בו  ולעשות זאת בעזרת בעלי החיים והטבע.

הנבחרת שלנו היא קבוצה חברתית ספורטיבית וערכית של נערים ונערות מעל גיל 12 עם ניסיון וידע ברכיבה על סוסים, שמחוברים לעולם הסוסים ומוצאים בחווה תעסוקה מעניינית ומהנה, דרך חינוכית וערכית למילוי שעות הפנאי.

קבוצות הנבחרת נפגשות פעמיים בשבוע בחווה למספר שעות כל פעם, המפגשים שלהם כוללים חשיפה מגוונת לעולם הסוסים ובין היתר לתחומים הבאים:

  • הכרות קרובה עם הסוס והטיפול בו
  • רכיבה
  • עזרה בשיעורים וטיפולים בחווה
  • רכיבה ספורטיבית
  • סדנאות שונות – אקסטרים קאבוי, מסלולי מכשולים ועוד…
  • אילוף סוסים
  • שיעורים תאורטיים ומעשיים מעולם הסוסים

פעילות הנבחרת מאפשרת לבני/ות הנוער סביבה חברתית , מקום של העצמה אישית, פיתוח אישי וקבוצתי, פעילות ספורטיבית, למידה לסובלנות, קבלת האחר וערכים חברתיים נוספים.

החווה שלנו,  העבודה עם הסוסים והדרך שלנו מאפשרת לאנשים צעירים לקחת מקום מועיל יותר בחברה. מטרה זו מושגת באמצעות חינוך בלתי פורמלי עם דגש על פעילויות מעשיות סביב הסוסים והטבע.

רכיבה טיפולית

כל ילד הוא עולם ומלואו המלא בחלומות. להיות חלק מהדרך של כל ילד היא זכות גדולה. אנו חשים סיפוק מהיכולת לעזור ולקדם, מהמעורבות בגדילה וצמיחה לקראת עתיד אחר, ומהתרומה שלנו לכך שהילדים מגשימים את החלומות שלהם.
קרא עוד

בי"ס לרכיבה

בעולם החומרי והתחרותי, מצאנו את המקום שלנו בכדי להגיע לילדים ומבוגרים בעזרת בעלי החיים והטבע, מקום שמעניק הזדמנות למפגש מהנה, איכותי ומספק עם הסוס והטבע.
קרא עוד

קייטנות

בכל חופש גדול, חופשת סוכות, פסח וחנוכה נפגשים להכרות עם עולם הסוסים בחווה של גיזמו. אם תצליחו לגרום לסוס להאמין וללכת אחריכם, תוכלו לעשות זאת גם עם אנשים...
קרא עוד

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress