050-3900080 / 077-7665228

הטיפול בחוות גיזמו


"אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס 

״לכל ילד יש חלום, כל ילד הוא עולם ומלואו המלא בחלומות. להיות חלק מהדרך של כל ילד היא זכות גדולה. אנו חשים סיפוק מהיכולת לעזור ולקדם, מהמעורבות בגדילה וצמיחה לקראת עתיד אחר, ומהתרומה שלנו לכך שהילדים מגשימים את החלומות שלהם. רגשות אלו, הם אשר מניעים אותנו כל פעם מחדש״

מתוך חזון חוות גיזמו.

 

בעולם החומרי והתחרותי, עולם ההשגים והציונים בו אנחנו חיים, מצאנו את המקום שלנו כדי להגיע לילדים ומבוגרים ולעשות זאת בעזרת בעלי החיים והטבע.

חוות גיזמו, בבעלות אביב לנדאו היא מרכז רכיבה  וטיפול בעזרת סוסים שפועל לחיזוק והעצמה לילדים ומבוגרים באמצעות מפגש עם סוסים וחיבור לטבע. אנו מקפידים לבנות ולשמר מקום אחר, מחבק ועוטף, מפלט מהמירוץ.

כולנו בחוות גיזמו באים מתוך תפיסה שונה, מאפשרים לכולם להרגיש שווים ובעלי עוצמה.

אצלנו אין שונה, אין זר ואין חריג.

לכולם עוצמות, כולם אצלנו שווים.

 

הצוות

הצוות שלנו הוא קבוצה של אנשי טיפול בעזרת סוסים, כשכולנו מאוחדים סביב החזון. אין אצלנו שונים, אין חריגים, אין אחרים.

הצוות מורכב מאנשים מיוחדים,  כשלכל אחד תחום התמחות משלו, על מנת להעניק  לכל אחת ואחד את המעטפת המתאימה. כל שיעור מותאם אישית, כל טיפול מורכב אישית לכל אדם.

אנשי הצוות בגיזמו עובדים יחדיו ובשיתוף פעולה מתוך ההבנה כי כל אדם זקוק למטפל או לשיטת הטיפול המסוימת שלו.

בין אנשי הצוות יש כאלה אשר מתמחים בטיפול באוטיסטים, בבעלי מוגבלות נפשית ופיזית , בטיפול בהפרעות קשב וריכוז,  בחרדה, בקשיים רגשיים, קשיים הקשורים לביטחון העצמי, בקשיים בין אישיים, נפגעי טראומה, טיפול בדיכאון ובמצב רוח רע, בוויסות ובטיפול באי שקט, בהגברת השליטה העצמית, בסיוע לביטוי והבנת רגשות, בבעיות התפתחות של הגיל הרך, בסיוע להגעה לביטוי אישי ובתחומים נוספים.

המגוון גדול, ומתוך מגוון זה אנו מרכיבים את הטיפול הנכון לכל אדם.

אנשי המקצוע בגיזמו לומדים ומתפתחים כל העת ומקפידים להיות בטופ המקצועי.  אנו מאמינים כי לשילוב של אנשי מקצוע טובים, שמגיעים מתוך תפיסה עוטפת ומכילה ושירות ברמה גבוהה, יש השפעה מהותית על הטיפול, וכל זאת כדי שנסייע לכם להגיע מקום טוב יותר בחייכם.

הייחודיות שלנו

ייחודה של חוות גיזמו והמרכז לטיפול בעזרת סוסים של אביב לנדאו היא בראש ובראשונה התפיסה שלנו.

האמונה שכל אדם הוא עולם אחר, אין שונים, אין חריגים.

כל המטפלים שלנו מגיעים מתוך תפיסה זו ורואים בכל אדם עולם מלא.

 אנשי הטיפול שלנו הם אנשים שאנשים חשובים להם, ומגיעים מתחומים שונים, עם ניסיון מגוון ומותאם לכל אחד ואחת.

השיפור המיוחל מתאפשר פעמים רבות בזכות ההתאמה בין המטפל והמטופל שלו.
אנשי הצוות שלנו נבחרו מתוך רבים, והם כאלה שהחזון שלנו הוא החזון שלהם- בכניסה כולם שווים, הרצון לעזור ולקדם אנשים בדרך הכי מקצועית.

 

המגוון של ההתמחויות שלנו מאפשר גישה מורכבת.  אנשי הטיפול בגיזמו  מתמחים בטיפול במגוון קשיים ותחומים, החל מטיפול רגשי, דרך הפרעות קשב וריכוז, חרדות, הפרעות נפשיות שונות,  עבודה עם אוטיסטים בכל הגילאים, ועד עבודה עם בעלי מוגבלות פיזית – נכות, נפגעי CP, טראומה וחרדה .

קיומו של צוות כה מגוון, מקצועי ורגיש, פותח לכל מי שפונה אלינו מצד אחד מגוון של אפשרויות בחירה, ואת הביטחון כי ימצא עבורו המטפל המתאים במיוחד לו. אנו מאמינים כי הדבר הנכון ביותר עבור הקלה על המצוקה עמה מגיע האדם אלינו היא בראש ובראשונה בחירת המטפל המתאים ביותר עבורו והטיפול הנכון ביותר.

הטיפול הטוב ביותר מותאם אישית לכל אחד

אנו מקפידים להמליץ לכל אחד על המטפל שאנו מאמינים כי יהיה הטוב ביותר עבורו, יביא להקלה על המצוקות שלו, יעניק שיפור באיכות החיים ויחזק תחושות של מיצוי עצמי.

השילוב בין המטפל הנכון ביותר, הטיפול הטוב ביותר יביאו איתם את הנוחות לכל רוכב ומטופל ומנסיוננו רב השנים יש לכך השפעה מכרעת על הצלחת הטיפול.

בואו אלינו לפגישת היכרות

בואו אלינו לפגישת התרשמות, הכירו אותו ותחוו בעצמכם את המקום המיוחד שלנו. תפגשו את המטפלים שלנו ותשמעו עוד הגישות הטיפוליות המייחדות כל אחד מהם. נוכל לבחון יחד, מה הטיפול הנכון ביותר והמתאים ביותר ונתחיל יחד את המסלול לדרך טובה יותר, בריאה ורגועה יותר עבורכם.

שלל פעילויות בחוות גיזמו

רכיבה טיפולית

כל ילד הוא עולם ומלואו המלא בחלומות. להיות חלק מהדרך של כל ילד היא זכות גדולה. אנו חשים סיפוק מהיכולת לעזור ולקדם, מהמעורבות בגדילה וצמיחה לקראת עתיד אחר, ומהתרומה שלנו לכך שהילדים מגשימים את החלומות שלהם.
קרא עוד

בי"ס לרכיבה

בעולם החומרי והתחרותי, מצאנו את המקום שלנו בכדי להגיע לילדים ומבוגרים בעזרת בעלי החיים והטבע, מקום שמעניק הזדמנות למפגש מהנה, איכותי ומספק עם הסוס והטבע.
קרא עוד

קייטנות

בכל חופש גדול, חופשת סוכות, פסח וחנוכה נפגשים להכרות עם עולם הסוסים בחווה של גיזמו. אם תצליחו לגרום לסוס להאמין וללכת אחריכם, תוכלו לעשות זאת גם עם אנשים...
קרא עוד

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress